Z WikiVUM
Přejít na: navigace, hledání


CRM reader

CRM (Customers Relationship Manager) - je komplexní nástroj - nastavení vnitrofiremních procesů - pro řízení vztahů se zákazníky.

Náš CRM reader zajišťuje propojení telefonní ústředny (VUMu) do prostředí OS Windows na používaný CRM systém, konrétně části adresáře-kontaktů.

V telefonní ústředně si následně propojíte Telefonní seznam s Vaším účtem a následné synchronizace běží automaticky v časových intervalech.

Pro nejjednodušší seznámení a využití této funkce Vám stačí mít registrovaný účet u google a mít v adresáři své kontakty. Další možností je napojením na kontakty v systému CRM, konkrétně máme připraveno napojení na systém SugarCRM, které můžete provozovat jak ve vlastní režii (vše si spravujete sami, včetně provozu aplikace na svých prostředcích), nebo můžete využít našich služeb a aplikaci si pronajmout jako SaaS.

SugarCRM, který je již podstatně vyspělejší nástroj pro nasazení CRM řešení v malé i větší firmě. Jde o modulární CRM řešení, které lze přizpůsobit v podstatě jakýmkoliv firemním procesům a zefektivnit tak činnosti se zákazníky (nabídky, market.kampaně, servisní služby, hot-line, spolupráce obchodníků v týmu, reportování, manažerské výstupy apod.)

CRM Reader již Mikrotech nevyvíjí ani neudržuje.

Další informace k tématu CRM reader

Instalace programu CRM reader - nastavení VUM
Příklad synchronizace kontaktů Google