Z WikiVUM
Přejít na: navigace, hledání


Vyvíjíme aplikaci pro Android telefony, která Vám umožní využívat funkci CallBack ve spojení s naší ústřednou VUM. Aplikaci jsme [| zveřejnili na Google PLAY marketu] a budeme ji nadále vylepšovat.


Popis (alfaverze):

Aplikace se instaluje do "chytrých telefonů" s OS Android. Po spuštění aplikace Mikrotech.cz callback se zobrazí okno pro zadání telefonního čísla, nebo výběr volaného z Vašeho telefonního seznamu v telefonu.

Pro spávnou funkci aplikace je nutné (z bezpečnostních a provozních důvodů) provázat Váš ůčet ve VUM s mobilním telefonním číslem ze kterého budete telefonovat.

Toto provedete ve VUM, následovně v menu: General > Autorizační klíč Vygenerujte si autorizační klíč pro callback (pro Vámi používané tel.číslo evidované v ústředně), následně si tento klíč odešlete na Váš mobilní telefon, jehož číslo vyplníte na řádku s autorizačním klíčem a stiskněte "odeslat SMS". Bude na Váš mobilní telefon doručena SMS s autorizačním kódem pro používání aplikace Mikrotech.cz callback.

Dojde-li ke ztrátě mobilního telefonu, můžete si ve VUM SMAZAT daný autorizační klíč, aby nemohlo dojít ke zneužití callback na Váš účet.